Metamorfozy

… bo czasem przychodzi taki moment w życiu, że potrzebujemy zmiany i nowego spojrzenia na siebie…

Efektem sesji zdjęciowych: metamorfozy jest Twoja nowa odsłona. Jeśli chcesz zobaczyć siebie w Nowej Wersji, albo chcesz zakończyć pewien etap w życiu, aby móc wejść w nowy i jeśli chcesz go rozpocząć jako Nowa Ty, zapraszam na sesje zdjęciowe z metamorfozą.

Pakiety dedykowane dla tego charakteru sesji:
Metamorfoza I
Metamorfoza II
Metamorfoza III
Metamorfoza IV
Fryzjer ułożenie włosów ułożenie włosów ułożenie włosów ułożenie włosów
Wizażystka 1 makijaż 1 makijaż 1 makijaż 2 makijaże
Stylistka - Pomoc w doborze ze strojów własnych 1-2 stroje przygotowane przez stylistkę + pomoc w doborze z własnych 2-3 stroje przygotowane przez stylistkę + pomoc w doborze z własnych
Czas trwania ok 4h ok 4h ok 4h ok 5h
Ilość otrzymanych zdjęć 7 Wyjątkowych Zdjęć 8 Wyjątkowych Zdjęć 10 Wyjątkowych Zdjęć 15 Wyjątkowych Zdjęć
Wydruki - - - 15 wydruków 15x21cm
Koszt sesji   850zł 1100zł 1499zł 1899zł
(OPCJONALNIE) Dodatkowe zdjęcia 50zł/szt 50 zł/szt 50 zł/szt 50 zł/szt

Zawsze służę pomocą w pozowaniu jak i wyborze zdjęć. Zdjęcia w  pełnej rozdzielczości można obejrzeć i wybrać w studiu zaraz po sesji bądź w innym dogodnym terminie. Jeśli wolicie wybrać u siebie w domu, wówczas przesyłam drogą mailową miniaturki.
Gotowe zdjęcia przekazuję do 7 dni roboczych od momentu wybrania zdjęć. Zdjęcia w wersji elektronicznej przekazuję w dwóch wersjach kolorystycznych kolor+ czarnobiałe/sepia.  Wydrukowane zdjęcia przekazuję w eleganckim pudełeczku.

Dodatkowo płatne:
Obróbka express: do 3 dni - 20zł/zdjęcie, do 24h - 30zł/zdjęcie

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej: metamorfoza?

Wypocząć. O całą resztę zadba nasza ekipa !

Jakie ubrania zabrać na sesję z metamorfozą?

Jeśli zdecydujesz się na opcję ze strojami skompletowanym przez stylistkę wówczas zabierasz ze sobą jedynie bieliznę. Natomiast jeśli wybierzesz opcję, w której pomagamy wybrać najlepsze stylizacje z ubrań, które posiadasz, wówczas zabierasz niewielką część swojej szafy. Oczywiście po wcześniejszej konsultacji i ze skupieniem szczególnej uwagi na te stroje, które będą współgrały ze stylem sesji, jaki wspólnie ustalimy.

Z jakim wyprzedzeniem należy umawiać się na sesję zdjęciową z metamorfozą?

Na tę sesję zdjęciową najlepiej umawiać się z około miesięcznym wyprzedzeniem. Wtedy będziesz miała pewność, że wizażystka, fryzjerka, stylistka i ja jako fotograf będziemy mogły w jednym terminie zarezerwować czas tylko i wyłącznie dla Ciebie.

Scroll Up