Akty artystyczne

Najbliższe mojemu sercu sesje to sesje kobiece, natomiast najukochańsze zdjęcia to bezapelacyjnie kobiece akty. Uwielbiam tą grę światła i cienia, która sprawia, że w każdym zdjęciu rodzi się pewna tajemnica. Uwielbiam możliwość nadawania zdjęciom charakteru bardziej zmysłowego bądź bardziej subtelnego w zależności od ustawień światła. I w końcu uwielbiam w kobiecych aktach to, że każde zdjęcie ma w sobie zarazem moc, tajemnicę i  magię!

Bo przecież każda KOBIETA ma w sobie MOC, TAJEMNICĘ i MAGIĘ!  A tylko AKTY mogą to tak pięknie ukazać!

Jeśli najbardziej z wszystkich zdjęć zależy Ci na aktach, nie łącz ich z innymi rodzajami zdjęć. Przyjdź po prostu na akty. Są to zdjęcia najpiękniejsze ale także najbardziej wymagające i czasochłonne. Im więcej mamy na nie czasu i im bardziej skupimy na nich uwagę, tym uzyskamy lepszy efekt.

Pakiety dedykowane dla sesji zdjęciowej: akty
Kryształowy
Perłowy
Szmaragdowy
Diamentowy
Czas trwania sesji 20-30min 1h 2h 3h
Ilość otrzymanych zdjęć 3 Wyjątkowe zdjęcia 7 Wyjątkowych zdjęć 12 Wyjątkowych zdjęć 18 Wyjątkowych zdjęć
Miejsce sesii Studio Studio Studio Studio
Koszt sesji 290 zł 490 zł 690 zł 890 zł
Dodatkowe zdjęcia  40 zł/szt 35zł/szt 35zł/szt 35 zł/szt

Zawsze służę pomocą w pozowaniu jak i wyborze zdjęć. Zdjęcia w  pełnej rozdzielczości można obejrzeć i wybrać w studiu zaraz po sesji bądź w innym dogodnym terminie. Jeśli wolicie wybrać u siebie w domu, wówczas przesyłam drogą mailową miniaturki.
Gotowe zdjęcia przekazuję w wersji elektronicznej w dwóch wersjach kolorystycznych (kolor + czarnobiałe) do 7 dni roboczych od momentu wybrania zdjęć.

Dodatkowo płatne (na życzenie):

Profesjonalny makijaż do sesji – 120zł płatne bezpośrednio Pani wizażystce.
Eleganckie pudełeczko z wydrukowanymi zdjęciami na jedwabistym papierze w formacie 15x21cm:
- do Pakietu Perłowego: 49zł (7 wydruków)
- do Pakietu Szmaragdowego: 79zł (12 wydruków)
- do Pakietu Diamentowego: 89zł (18 wydruków)
Obróbka express: do 3 dni -10zł/zdjęcie, do 24h - 20zł/zdjęcie

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej: akt?

Ważne jest, abyś myśląc o aktach miała na uwadze swoją opaleniznę. I nie chodzi o to, że musisz być opalana ale o to, aby skóra była mniej więcej w tym samym odcieniu na całym ciele. Ponadto przychodząc na sesję, proszę w tym dniu nie ubieraj stanika ani innym ubrań, które mogą odbić się na ciele, np pasek u spodni, skarpety ze ściągaczem itp.
Jeśli chcesz, aby była na zdjęciach widoczna twarz warto zadbać o makijaż. Możesz wykonać go samodzielnie bądź na miejscu przed sesją skorzystać z usług wizażystki.

Co warto zabrać na sesję zdjęciową typu akt?

  1. Buty. Najlepiej szpilki!
    2. Jeśli chcesz, aby zdjęcia były charakterystyczne tylko i wyłącznie dla Ciebie możesz zabrać jakieś dodatki, które będą Twoim znakiem rozpoznawczym. Mogą tworzyć one myśl przewodnią całej sesji.

Z jakim wyprzedzeniem należy umawiać się na sesję zdjęciową?

Na sesję zdjęciową najlepiej umawiać się z około 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Natomiast jeśli chciałabyś wykonać sesję szybciej, proszę Cię o kontakt telefoniczny. Zobaczymy co da się zrobić 🙂  Tel. 509-626-500.


Scroll Up