O mnie

Gdybym miała magiczną różdżkę to chciałabym sprawić, aby żadna kobieta nie czuła się gorsza…

Nazywam się Edyta Szalacha. Jako fotograf specjalizuję się w odkrywaniu i uwiecznianiu kobiecego piękna. Jako coach pomagam kobietom odnaleźć siebie, żyć prawdziwie, po swojemu i czerpać ogromną radość z bycia sobą.

Przygodę z kobiecą fotografią rozpoczęłam ponad 15 lat temu. W tym czasie miałam ogromną przyjemność sfotografowania i rozmawiania z ponad 5000 kobiet. Uwielbiam pomagać kobietom w odkrywaniu swojej kobiecości i swojego piękna, w wzmacnianiu wiary w siebie i sprawianiu, że czują się szczęśliwe. Chcąc pomagać bardziej… czyli także w głębszym odkrywaniu siebie, w sięganiu po marzenia, przełamywaniu impasu, osiąganiu wyznaczonych celów… itp. ukończyłam profesjonalną SZKOŁĘ COACHÓW -THE ART & SCIENCE OF COACHING zorganizowaną przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego i Erickson Coaching International. Od tego mementu wykonuję dla kobiet zarówno sesje zdjęciowe jak i sesje coachingowe. Wierzę, że także  ukończone studia wyższe z zakresu doradztwa zawodowego, studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi, szkoła trenerów biznesu oraz wiele szkoleń i kursów z szeroko pojętego rozwoju osobistego, sprawiają, iż moja pomoc jest bardziej kompleksowa.

Prywatnie jestem mamą 9letniej Hani i 6letniego Adasia.  Od kilku lat moją pasją jest birdwatching (obserwowanie ptaków). Miłość ta przyszła nagle kilka lat temu i do końca nie potrafię wytłumaczyć dlaczego właśnie ptaki mnie tak urzekły. Być może dlatego, iż kojarzą mi się z wolnością… a wolność to jedna z moich głównych wartości.  Ogólnie lubię obcować z przyrodą. Jestem ogromną entuzjastką odkrywania Polski, zwłaszcza wschodniej i jej dzikich terenów. Uwielbiam się śmiąc i zarażać pozytywną energią. A najbardziej na świecie kocham spełniać marzenia kobiet, aby poczuły się piękne, odnalazły siebie i swój indywidualny kod do szczęścia !

Z szacunkiem i podziwem
dla Wyjątkowości Każdej z Was
Edyta

Scroll Up