O mnie

Witaj, pozwól, że napiszę kilka słów o sobie, abyś mogła mnie bliżej poznać.

Nazywam się Edyta Szalacha. Specjalizuję się w odkrywaniu i uwiecznianiu ludzkiego piękna poprzez fotografię. Jako fotograf pracuję już 14 lat. Wykonałam w tym czasie ponad 4000 różnych sesji zdjęciowych. Te, które dają mi największą radość i utwierdzają w przekonaniu, że to co robię ma sens, to właśnie Kobiece Sesje Zdjęciowe. Uwielbiam pomagać Kobietom w odkrywaniu swojej kobiecości, w wzmacnianiu wiary w siebie i sprawianiu, że czują się szczęśliwe.

Prywatnie jestem mamą 8letniej Hani, która uwielbia się stroić i 5letniego Adasia, który najbardziej na świecie lubi odkurzać. Nie ma tego po mamie, bynajmniej 😉 u niej często panuje „artystyczny nieład”, w głowie także. Tak, bywam mocno zakręcona i chaotyczna. Ale zawsze, absolutnie zawsze otwarta na ludzi i wrażliwa na drzemiące w nich dobro.

Lubię obcować z przyrodą. Jestem ogromną entuzjastką odkrywania Polski, zwłaszcza wschodniej i jej dzikich terenów. Uwielbiam się śmiać i zarażać pozytywną energią. A najbardziej na świecie kocham spełniać marzenia kobiet, aby poczuły się piękne!

Mam nadzieję do zobaczenia
Edyta

P.S. Zapomniałam dodać, że gdy się zobaczymy chciałabym zrobić dla Ciebie coś wyjątkowego. Twoją piękną i jedyną w swoim rodzaju (bo Ty jesteś jedyna w swoim rodzaju) kobiecą sesję zdjęciową.

P.P.S. Jeśli z jakiegoś powodu nie będzie nam dane się zobaczyć to proszę zawsze i wszędzie pamiętaj o tym, że JESTEŚ PIĘKNA! A jeśli kiedykolwiek w życiu będziesz miała wątpliwości i zapomnisz kto jest piękny, odpowiedź zawsze znajdziesz u siebie na klawiaturze pomiędzy literką „R” i „U”!  Miłego dnia.

Scroll Up