Pokaż pazur!

Gotowa? Pokażemy  Światu co tak naprawdę w Tobie drzemie?
A co! Niech się zdziwią!

Moja Droga! Piękna, Odważna i Szalona! Nie wiem jak Ty ale ja już nie mogę doczekać się naszego spotkania. Nie będę w tym miejscu więcej się rozpisywała. Bo co tu pisać, po prostu dzwoń: 509-626-500. Postaram się wygospodarować dla Ciebie jak najszybszy termin.

Taka przygoda nie może czekać! Do zobaczenia !

Podczas tego typu sesji najczęściej wykonujemy zdjęcia buduarowe z nutką pikanterii oraz akty. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby dorzucić intrygujący portret czy jakieś ujęcie w stylu glamour 🙂
Pakiety dedykowane dla tego charakteru sesji:
Kryształowy
Perłowy
Szmaragdowy
Diamentowy
Czas trwania sesji 20-30min 1h 2h 3h
Ilość strojów 1-2 stroje 2-3 stroje do 5 strojów do 7 strojów
Ilość teł studyjnych 1tło 1-2 tła 3-4 tła do 5 teł
Ilość otrzymanych zdjęć 3 Wyjątkowe zdjęcia 7 Wyjątkowych zdjęć 12 Wyjątkowych zdjęć 18 Wyjątkowych zdjęć
Miejsce sesji Studio Studio/plener Studio/plener Studio/plener /inne miejsce
Koszt sesji 330 zł 550zł 750zł 950zł
 Dodatkowe zdjęcia 50zł/szt 40zł/szt 40zł/szt 40zł/szt

Jeśli zechcesz służę pomocą przy doborze strojów, pozowaniu jak i wyborze zdjęć. Zdjęcia w  pełnej rozdzielczości możesz obejrzeć i wybrać w studiu zaraz po sesji bądź w innym dogodnym terminie. Jeśli wolisz wybrać u siebie w domu, wówczas przesyłam drogą mailową miniaturki.
Gotowe zdjęcia przekazuję w wersji elektronicznej w dwóch wersjach kolorystycznych (kolor + czarnobiałe) do 7 dni roboczych od momentu wybrania zdjęć.

Profesjonalny makijaż do sesji – 140zł płatne bezpośrednio Pani wizażystce
Eleganckie pudełeczko z wydrukowanymi zdjęciami na jedwabistym papierze w formacie 15x21cm:
– do Pakietu Perłowego: 49zł (7 wydruków)
– do Pakietu Szmaragdowego: 79zł (12 wydruków)
– do Pakietu Diamentowego: 99zł (18 wydruków)
Obróbka express: do 3 dni – 10zł/zdjęcie, do 24h – 20zł/zdjęcie
Dojazd na sesję plenerową poza Kraków bądź Wieliczkę – 1zł km

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej „Pokaż Pazur”?

Pozwól, że w tym momencie odpowiem na najczęściej zadawane pytanie podczas przygotować do tego rodzaju sesji: Nie, nie będzie przesadą! Jeśli Ty się w tym dobrze czujesz, jeśli to był Twój pierwszy wybór to na pewno nie będzie przesadą! Możesz zabrać ze sobą wszystko co zechcesz i co zdołasz ze sobą zabrać 🙂 A czy będzie to skórzane, koronkowe, futrzane czy tiulowe to Twój najlepszy wybór.
Jeśli skupiłybyśmy się głównie na sesji zdjęciowej w bieliźnie/sesji buduarowej to zawsze sprawdzą się wszelkiego rodzaju komplety, gorsety, pończochy, pasy do pończoch, body itp. Podczas sesji buduarowych także zawsze dobrym wyborem są szpilki… mogą być pod kolor paznokci albo pomadki do ust 🙂

Jeśli sesja jest w prezencie dla partnera to co najlepiej zabrać ze sobą?

Jeśli kocha motory, zabierz kask. Jeśli jest kibicem zabierz piłkę, szalik bądź koszulkę jego drużyny. Jeśli jest intelektualistą zabierz jego aktówkę. A jeśli nie utopisz się w jego koszuli to pożycz sobie ją na jeden dzień.
Zastanów się co lubi Twój partner i jakie zdjęcia sprawiłyby mu najwięcej radości, wówczas będzie jasne jakie gadżety świetnie sprawdzą się w tej roli. I pamiętaj: „Nie, nie będzie przesadą!” 😉

Z jakim wyprzedzeniem należy umawiać się na sesję zdjęciową?

Na sesję zdjęciową najlepiej umawiać się z około 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Natomiast jeśli chciałabyś wykonać sesję szybciej, proszę Cię o pilny kontakt telefoniczny.  Tel. 509-626-500. Tak, jak pisałam na początku: Postaram się dla Ciebie wygospodarować jak najszybszy termin.

Sesja buduarowa – czym jest?

Podczas sesji buduarowej przyświeca mi jeden najważniejszy cel – ukazanie piękna i zmysłowości tkwiących w każdej z nas. Odpowiedni dobór stroju, pozy, makijażu i fryzury pozwala uzyskać fotografie ukazujące ciało w kuszącej, seksownej odsłonie. Sesje sensualne, którymi zajmuję się od wielu lat, nie mają jednak nic wspólnego ze zdjęciami z męskich czasopism. Jestem daleka od tworzenia fotografii, z których bije wyłącznie erotyzm uprzedmiotawiający kobiety. Sesje w bieliźnie w moim wykonaniu to przede wszystkim ekspozycja kobiecej subtelności i siły – które wbrew pozorom wcale nie są przeciwieństwami.

Sesje sensualne – co założyć w dniu sesji, by wyglądać zmysłowo?

Zastanawiasz się co na siebie założyć w dniu sesji? A może nie masz pomysłu na makijaż czy fryzurę? Mam dla Ciebie prostą radę – przyjdź do mnie w odsłonie, w której czujesz się najlepiej! Jeśli jest to bielizna czy strój, w którym wyglądasz seksownie – doskonale! Równie dobrze możesz jednak wyglądać kusząco, zarzucając na siebie luźną koszulę, bądź owijając się szalem czy kocem.

Co z makijażem w dniu sesji buduarowej? Jeśli chcesz, aby to on podkreślał Twoją silną, kobiecą stronę, jednak nie masz wprawy w jego wykonywaniu, mam dla Ciebie rozwiązanie! Współpracuję z wizażystką, której makijaże doskonale podkreślają naturalne piękno moich klientek. Makijaż w jej wykonaniu nie przyćmiewa tego, co na zdjęciach najważniejsze – Twojej naturalnej zmysłowości.

Plener czy studio? – sesje buduarowe Kraków

W zależności od wybranego pakietu możesz decydować o tym, czy będziesz pozować w studiu, czy może w plenerze. Pakiet Diamentowy przewiduje nawet inne lokalizacje – może czujesz, że najlepsze fotografie powstaną w zaciszu Twojej sypialni?

Przy wybieraniu miejsca sesji duże znaczenie będzie mieć strój i Twoja pewność siebie. Jeśli potrzebujesz czegoś na rozluźnienie, śmiało sięgnij po kieliszek wina! Nie zapominaj, że sesja sensualna w moim wykonaniu przebiega w luźnej atmosferze. Tylko w taki sposób fotografie wyjdą w pełni naturalnie.

Sesje sensualne w Krakowie – jakie miejsce w plenerze wybrać?

Choć większość sesji buduarowych powstaje w pomieszczeniach urządzonych w stylu glamour, nie oznacza to, że plener jest złym miejscem na tego rodzaju sesje. Wręcz przeciwnie! Urokliwy Kraków kryje wiele miejsc, które stanowią doskonałe tło do sesji sensualnej. Znam wiele z nich, jeśli więc interesuje Cię sesja buduarowa w krakowskim plenerze, trafiłaś w odpowiednie miejsce!

Sesje w bieliźnie nie tylko na terenie Krakowa

Choć swoje usługi realizuję na terenie Krakowa, korzystają z nich Panie z całej Polski. W końcu mamy do dyspozycji studio i urokliwe miejsca w Krakowie, możesz więc śmiało dojechać na sesję buduarową z każdego miejsca w Polsce. W przypadku sesji plenerowej dojazd na terenie Krakowa i Wieliczki jest darmowy!

Ile trwa sesja buduarowa?

Czas trwania sesji sensualnej zależy od rodzaju wybranego pakietu. W najtańszym z nich – Kryształowym – jest to 20-30 min. Dla kobiet, które pragną zmysłowych fotografii w wielu strojach i na różnych tłach przygotowałam pakiet Diamentowy. W jego przypadku czas trwania sesji sensualnej to aż 3 godziny! Sama więc możesz zdecydować, który z dostępnych pakietów będzie dla ciebie najlepszy. Zaznaczę jednak, że 30 minut w zupełności wystarczy, by powstało wiele zmysłowych zdjęć. Podczas współpracy nie szczędzę również porad, jak pozować, aby mój aparat uchwycił Twoje najlepsze cechy.

 

Scroll Up