Pokaż pazur!

Gotowa? Pokażemy  Światu co tak naprawdę w Tobie drzemie?
A co! Niech się zdziwią!

Moja Droga! Piękna, Odważna i Szalona! Nie wiem jak Ty ale ja już nie mogę doczekać się naszego spotkania. Nie będę w tym miejscu więcej się rozpisywała. Bo co tu pisać, po prostu dzwoń: 509-626-500. Postaram się wygospodarować dla Ciebie jak najszybszy termin.

Taka przygoda nie może czekać! Do zobaczenia !

Podczas tego typu sesji najczęściej wykonujemy zdjęcia buduarowe z nutką pikanterii oraz akty. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby dorzucić intrygujący portret czy jakieś ujęcie w stylu glamour 🙂
Pakiety dedykowane dla tego charakteru sesji:
Kryształowy
Perłowy
Szmaragdowy
Diamentowy
Czas trwania sesji 20-30min 1h 2h 3h
Ilość strojów 1-2 stroje 2-3 stroje do 5 strojów do 7 strojów
Ilość teł studyjnych 1tło 1-2 tła 3-4 tła do 5 teł
Ilość otrzymanych zdjęć 3 Wyjątkowe zdjęcia 7 Wyjątkowych zdjęć 14 Wyjątkowych zdjęć 18 Wyjątkowych zdjęć
Miejsce sesji Studio Studio/plener Studio/plener Studio/plener /inne miejsce
Sposób przekazania zdjęć transfer (droga mailowa)/płyta DVD transfer (droga mailowa)/ płyta DVD transfer (droga mailowa)/ pen drive transfer (droga mailowa)/ pen drive
Wydruki 18 wydruków 15×21 cm
Koszt sesji 270 zł 450zł 690zł 890zł
 Dodatkowe zdjęcia 40zł/szt 35zł/szt 35zł/szt 35 zł/szt  wydruk gratis

Jeśli zechcesz służę pomocą przy doborze strojów, pozowaniu jak i wyborze zdjęć. Zdjęcia w  pełnej rozdzielczości możesz obejrzeć i wybrać w studiu zaraz po sesji bądź w innym dogodnym terminie. Jeśli wolisz wybrać u siebie w domu, wówczas przesyłam drogą mailową miniaturki.
Gotowe zdjęcia przekazuję do 7 dni roboczych od momentu wybrania zdjęć. Zdjęcia w wersji elektronicznej przekazuje w dużej rozdzielczości do druku oraz zmniejszone do użytku w internecie. Zawsze przekazuję zdjęcia w dwóch wersjach kolorystycznych kolor+ czarnobiałe/sepia.

Dodatkowo płatne (na życzenie):

Profesjonalny makijaż do sesji – 120zł płatne bezpośrednio Pani wizażystce
Eleganckie pudełeczko z wydrukowanymi zdjęciami na jedwabistym papierze w formacie 15x21cm:
– do Pakietu Perłowego: 49zł (7 wydruków)
– do Pakietu Szmaragdowego: 79zł (14 wydruków)
Obróbka express: do 3 dni – 10zł/zdjęcie, do 24h – 20zł/zdjęcie
Dojazd na sesję plenerową poza Kraków bądź Wieliczkę – 1zł km

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej „Pokaż Pazur”?

Wyjątkowy dzień, prawdziwa przygoda, istne szaleństwo! Dobrze wiesz jaki chciałabyś osiągnąć efekt końcowy, wiesz też zapewne jak chciałabyś wyglądać w tym dniu. Jakie stroje i dodatki oddadzą Twój charakter i jaka biżuteria świetnie wkomponuje się w Twój oczekiwany wizerunek. Jestem pewna, że wiesz też co podkreśla Twoje mocne strony oraz czy w makijażu wolisz mocniej zaakcentować usta czy oczy. Jeśli masz mimo wszystko jakieś wątpliwości możesz zawsze śmiało zadzwonić i podpytać. Niemniej jednak pozwól, że w tym momencie odpowiem na najczęściej zadawane pytanie podczas przygotować do tego rodzaju sesji: Nie, nie będzie przesadą! Jeśli Ty się w tym dobrze czujesz, jeśli to był Twój pierwszy wybór to na pewno nie będzie przesadą! Możesz zabrać ze sobą wszystko co zechcesz i co zdołasz ze sobą zabrać 🙂 A czy będzie to skórzane, koronkowe, futrzane czy tiulowe to Twój najlepszy wybór.

Jeśli sesja jest w prezencie dla partnera to co najlepiej zabrać ze sobą?

Jeśli kocha motory, zabierz kask. Jeśli jest kibicem zabierz piłkę, szalik bądź koszulkę jego drużyny. Jeśli jest intelektualistą zabierz jego aktówkę. A jeśli nie utopisz się w jego koszuli to pożycz sobie ją na jeden dzień.
Zastanów się co lubi Twój partner i jakie zdjęcia sprawiłyby mu najwięcej radości, wówczas będzie jasne jakie gadżety świetnie sprawdzą się w tej roli. I pamiętaj: „Nie, nie będzie przesadą!” 😉

Z jakim wyprzedzeniem należy umawiać się na sesję zdjęciową?

Na sesję zdjęciową najlepiej umawiać się z około 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Natomiast jeśli chciałabyś wykonać sesję szybciej, proszę Cię o pilny kontakt telefoniczny.  Tel. 509-626-500. Tak, jak pisałam na początku: Postaram się dla Ciebie wygospodarować jak najszybszy termin.

 

 

Scroll Up