Kobiece sesje biznesowe

Zdjęcia biznesowe stanowią naszą wizytówkę i mają ogromne znaczenie w odbiorze naszej osoby w świecie zawodowym. Nie tylko podkreślają nasza osobowość i charyzmę ale także pomagają oddać wizerunek profesjonalisty w swojej branży. Posługując się profesjonalnymi zdjęciami biznesowymi łatwiej jest nam wywrzeć dobre wrażenie. Dlatego sesje wizerunkowe są świetnym narzędziem dla Każdej z Was, która chce dobrze zaprezentować swoją sylwetkę na stronach www, portalach biznesowych typu LinkedIn, Goldenline, portalach społecznościowych i w innych mediach. Zdjęcia biznesowe pomagają w nawiązywaniu relacji zarówno z klientami, partnerami biznesowymi jak i przyszłymi pracodawcami (dobre zdjęcie w CV często stanowi przepustkę do dalszego etapu rekrutacji) .

Pakiety dedykowane dla sesji portretowych:
Kryształowy
Perłowy
Szmaragdowy
Czas trwania sesji 20 min 50-60 min 1,5h
Ilość strojów 1-2 stroje 2-3 stroje do 5 strojów
Ilość otrzymanych zdjęć 3 Wyjątkowe zdjęcia 6 Wyjątkowych zdjęć 10 Wyjątkowych zdjęć
Miejsce sesji Studio Studio/plener Studio/plener
Koszt sesji 450 zł 690 zł 890zł
Dodatkowe zdjęcia 60zł/szt 60zł/szt 60zł/szt

Zawsze służę pomocą w pozowaniu jak i wyborze zdjęć. Zdjęcia w  pełnej rozdzielczości można obejrzeć i wybrać w studiu zaraz po sesji bądź w innym dogodnym terminie. Jeśli wolicie wybrać u siebie w domu, wówczas przesyłam drogą mailową miniaturki.
Gotowe zdjęcia przekazuję w wersji elektronicznej w dwóch wersjach kolorystycznych (kolor + czarnobiałe) do 7 dni roboczych od momentu wybrania zdjęć.

Dodatkowo płatne (na życzenie):

Profesjonalny makijaż do sesji – 170zł płatne bezpośrednio Pani wizażystce.
Eleganckie pudełeczko z wydrukowanymi zdjęciami na jedwabistym papierze w formacie 15x21cm:
– do Pakietu Perłowego: 69zł (6 wydruków)
– do Pakietu Szmaragdowego: 99zł (10 wydruków)
Dojazd na sesję plenerową poza Kraków bądź Wieliczkę – 1zł km
Obróbka express: do 3 dni -20zł/zdjęcie, do 24h – 30zł/zdjęcie

Jak przygotować się do biznesowej sesji zdjęciowej?

Warto, abyś przed sesję poświęciła chwilę i zastanowiła się jaki efekt chciałabyś osiągnąć. Czy mają to być klasyczne zdjęcia czy wolisz, aby Cię wyróżniały? Pod tym kątem dopieramy strój jak i fryzurę, która jest istotnym i bardzo widocznym elementem wizerunku. Dlatego zachęcam, aby przed sesją biznesową odwiedzić fryzjera. Makijaż do sesji zdjęciowej można wykonać samodzielnie bądź skorzystać z usług Pani wizażystki, która dojeżdża do studia na życzenie. Jeśli wykonujemy makijaż samodzielnie, proszę, aby zwrócić uwagę na to, iż podczas sesji używamy dużo światła i makijaż powinien być intensywniejszy niż ten, który stosujemy na co dzień.

Jakie ubrania zabrać na sesję biznesową?

Należy wybrać te stroje, w których czujesz się swobodnie. Strój nie może przeszkadzać podczas sesji, nie możesz czuć się skrępowana i spięta. Kroje powinny być dopasowane do figury. Ważny jest też rozmiar. Za małe ubrania (zwłaszcza marynarki) źle układają się na ciele, co jest bardzo widoczne na zdjęciach. Niestety też bardzo trudno jest to poprawić na etapie obróbki graficznej, podobnie jak wszelkie zagniecenia. Dlatego najlepiej aby stroje biznesowe były wcześniej wyprasowane i przetransportowane na sesję na wieszaku. Na sesjach biznesowych świetnie sprawdzają się koszule, marynarki, topy pod marynarki, spódnice ołówkowe, sukienki biznesowe, garsonki, bluzki i eleganckie spodnie. Jeśli chodzi o kolorystykę nie ma zasady. Podczas sesji biznesowej bardzo dobrze prezentują się ubrania o kolorystyce stonowanej: szarości, granaty, błękit, grafit… Niemniej jednak, jeśli branża w której pracujesz pozwala na nieco więcej swobody i dobrze czujesz się w bardziej wyrazistych kolorach, takie też się sprawdzą! Kolor także pomaga nam w wyrażeniu siebie i to Ty musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wolisz wersję klasyczną czy w bardziej odważnej kolorystyce. Do zdjęć wybieraj raczej ubrania jednobarwne. Szczególnie unikaj świecących elementów oraz drobnych wzorów, kratek, prążków, które interferują i nie wyglądają dobrze zarówno na zdjęciach w wersji elektronicznej jak i w druku.

Z jakim wyprzedzeniem należy umawiać się na biznesową sesję zdjęciową?

Na sesję zdjęciową najlepiej umawiać się z około 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Natomiast jeśli chciałabyś wykonać sesję szybciej, od razu proszę Cię o kontakt telefoniczny. Zobaczymy co da się zrobić 🙂  Tel. 509-626-500.

Inne sesje

Oferuję również inne kobiece sesje zdjęciowe:

Scroll Up