Kobiece sesje biznesowe

sesje zdjęciowe biznesowe jak i sesje coachingowe biznesowe/coaching kariery…

po to, abyś nabrała pewności siebie i wykonywała pracę swoich marzeń…

Zdjęcia biznesowe stanowią naszą wizytówkę. Podkreślają nasza osobowość i charyzmę ale także pomagają oddać wizerunek profesjonalisty w swojej branży. Posługując się profesjonalnymi zdjęciami biznesowymi łatwiej jest nam wywrzeć dobre wrażenie. Dlatego sesje wizerunkowe są świetnym narzędziem dla Każdej z Was, która chce dobrze zaprezentować się na stronach www, portalach biznesowych, mediach społecznościowych czy w CV. Zapraszam.

Natomiast jeśli chciałabyś odkryć swój potencjał, mocne strony, talenty, powołanie, misję czy po prostu „to coś” co nadaje sens życiu zawodowemu… zapraszam Cię na sesje coachingowe „biznesowe”. Podczas tych sesji będziesz mogła także zaplanować swoją indywidualną ścieżkę kariery… taką zgodną z podszeptami serca, Twoimi wartościami i zainteresowaniami. Jeśli zechcesz to skupimy się także na szczegółowym zaplanowaniu Twojego rozwoju, wzmocnieniu pewności siebie, odnalezieniu motywacji i być może przygotowaniu do życiowej zmiany! Oczywiście nie zapominamy również o znalezieniu balansu między życiem prywatnym a zawodowym.

Najczęściej wybierane pakiety dla biznesowych sesji zdjęciowych
Kryształowy
Perłowy
Czas trwania sesji 20 min 50-60 min
Ilość strojów 1-2 stroje 2-3 stroje
Ilość otrzymanych zdjęć 3 Wyjątkowe zdjęcia 6 Wyjątkowych zdjęć
Miejsce sesji Studio Studio/plener
Koszt sesji 450 zł 690 zł
Dodatkowe zdjęcia 60zł/szt 60zł/szt
Najczęściej wybierane pakiety dla biznesowych sesji coachingowych
Szafirowy
Rubinowy
Czas trwania sesji 60-70 min 60-70 min
Ilość sesji 5 7
Częstotliwość sesji co 1 – 2 tygodnie co 1- 2 tygodnie
Miejsce sesji Studio/ on line Studio/ On line
Koszt pakietu  oferta promocyjna 1200zł – 40% = 720zł oferta promocyjna 1610zł – 40%= 966zł
Dodatkowa sesja 190zł 180zł

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE SESJI FOTOGRAFICZNYCH:

Zawsze służę pomocą w pozowaniu jak i wyborze zdjęć. Zdjęcia w  pełnej rozdzielczości można obejrzeć i wybrać w studiu zaraz po sesji bądź w innym dogodnym terminie. Jeśli wolicie wybrać u siebie w domu, wówczas przesyłam drogą mailową miniaturki.
Gotowe zdjęcia przekazuję w wersji elektronicznej w dwóch wersjach kolorystycznych (kolor + czarnobiałe) do 7 dni roboczych od momentu wybrania zdjęć.

Jak przygotować się do biznesowej sesji zdjęciowej?

Warto, abyś przed sesję poświęciła chwilę i zastanowiła się jaki efekt chciałabyś osiągnąć. Czy mają to być klasyczne zdjęcia czy wolisz, aby Cię wyróżniały? Pod tym kątem dopieramy strój jak i fryzurę, która jest istotnym i bardzo widocznym elementem wizerunku. Dlatego zachęcam, aby przed sesją biznesową odwiedzić fryzjera. Makijaż do sesji zdjęciowej można wykonać samodzielnie bądź skorzystać z usług Pani wizażystki, która dojeżdża do studia na życzenie. Jeśli wykonujemy makijaż samodzielnie, proszę, aby zwrócić uwagę na to, iż podczas sesji używamy dużo światła i makijaż powinien być intensywniejszy niż ten, który stosujemy na co dzień.

Jakie ubrania zabrać na sesję biznesową?

Należy wybrać te stroje, w których czujesz się swobodnie. Strój nie może przeszkadzać podczas sesji, nie możesz czuć się skrępowana i spięta. Kroje powinny być dopasowane do figury. Ważny jest też rozmiar. Za małe ubrania (zwłaszcza marynarki) źle układają się na ciele, co jest bardzo widoczne na zdjęciach. Niestety też bardzo trudno jest to poprawić na etapie obróbki graficznej, podobnie jak wszelkie zagniecenia. Dlatego najlepiej aby stroje biznesowe były wcześniej wyprasowane i przetransportowane na sesję na wieszaku. Na sesjach biznesowych świetnie sprawdzają się koszule, marynarki, topy pod marynarki, spódnice ołówkowe, sukienki biznesowe, garsonki, bluzki i eleganckie spodnie. Jeśli chodzi o kolorystykę nie ma zasady. Podczas sesji biznesowej bardzo dobrze prezentują się ubrania o kolorystyce stonowanej: szarości, granaty, błękit, grafit… Niemniej jednak, jeśli branża w której pracujesz pozwala na nieco więcej swobody i dobrze czujesz się w bardziej wyrazistych kolorach, takie też się sprawdzą! Kolor także pomaga nam w wyrażeniu siebie i to Ty musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wolisz wersję klasyczną czy w bardziej odważnej kolorystyce. Do zdjęć wybieraj raczej ubrania jednobarwne. Szczególnie unikaj świecących elementów oraz drobnych wzorów, kratek, prążków, które interferują i nie wyglądają dobrze zarówno na zdjęciach w wersji elektronicznej jak i w druku.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE SESJI COACHINGOWYCH:

Kiedy wybrać sesje coachingowe biznesowe:

– Jeśli masz wątpliwości jakie są Twoje mocne strony
– albo nie dają Ci spać dylematy rozwojowo-zawodowe
– albo chcesz odnaleźć swoją misję/powołanie
– albo chcesz odkryć swój prawdziwy potencjał
– chcesz wygenerować nowe pomysły na swoje życie zawodowe
– chcesz szczegółowo zaplanować indywidualną ścieżkę kariery
– chcesz zbudować obraz siebie jako profesjonalistki w swojej dziedzinie
– chcesz zaplanować działania rozwojowe Twoje bądź Twojej marki osobistej
– chcesz lepiej radzić sobie z podejmowaniem wyzwań
– chcesz wzmocnić swoją pewność siebie
– chcesz popracować nad swoją motywacją
– chcesz przygotować się do zmiany pracy
– chcesz znaleźć balans między życiem zawodowym i prywatnym

Jak często spotykamy się na sesjach coachingowych biznesowych:

Najczęściej spotykamy się co tydzień, półtorej. Każda sesja coachingowa trwa 60-70min. Do pierwszej doliczamy około 30min, aby omówić wszelkie szczegóły sesji, sporządzić nasz wspólny kontrakt, ustalić to na czym najbardziej Ci zależy podczas sesji.

Niemniej jednak 🙂

Obiecuję, że każda nasza sesja będzie pełna wsparcia, zrozumienia i pozytywnej energii! Zapewniam bezpieczną przestrzeń, w której będziemy eksplorować Twoją niezwykłą podróż ku pracy marzeń.

Daj sobie szansę na odkrycie swojego pełnego potencjału! Niech Twoje MOCE ujrzą światło dzienne!

Inne sesje

Oferuję również inne kobiece sesje zdjęciowe:

Scroll Up