Odkryj w sobie piękno…

Jesteś Piękną Kobietą!  Pamiętaj o tym!

Podczas sesji zdjęciowych spotkałam tysiące kobiet. I każda z nich była piękna, niezwykła, jedyna w swoim rodzaju. I wiecie co jest smutne?  Aż 80% z tych kobiet uważa zupełnie odwrotnie. Od około 1/3 kobiet, które przychodzą na sesję już na samym wstępie słyszę: jestem niefotogeniczna. Co czwarta kobieta zadaje pytanie w stylu „czy da się coś ze mną zrobić?” Od licznych kobiet słyszę, że nigdy w życiu nie czuły się piękne. A podczas wspólnego wybierania zdjęć dowiaduję się o kompleksach, na które w życiu bym nie wpadła.

To właśnie dlatego jedne z piękniejszych chwil w moim życiu, to te, podczas wyboru zdjęć, gdy słyszałam, że po raz pierwszy podobacie się samym sobie! A chwil, kiedy z łzami w oczach pytałyście: „to naprawdę ja?” nie zapomnę nigdy!

Moim zadaniem jest wydobyć z Ciebie piękno, pomóc Ci otworzyć się na nie oraz je uwiecznić!

W ramach sesji „odkryj w sobie piękno” zostają wykonane zdjęcia różnego typu (możesz łączyć dowolnie): portrety, zdjęcia w stylu glamour, zdjęcia buduarowe w bieliźnie jak i subtelne akty.
Pakiety dedykowane dla tego charakteru sesji:
Szmaragdowy
Diamentowy
Brylant
Czas trwania sesji 1,5h 2,5h 4,5h
Ilość strojów do 5 strojów do 7 strojów nieograniczona
Ilość teł studyjnych 3-4 tła do 5 teł do 7 teł
Ilość otrzymanych zdjęć 10 Wyjątkowych zdjęć 15 Wyjątkowych zdjęć 20 Wyjątkowych zdjęć
Miejsce sesji Studio Studio/plener /inne miejsce Można łączyć dowolnie: Studio, plener, inne miejsce
Wydruki 25 wydruków 15×23 cm
Koszt sesji   850 zł 1100 zł 1790zł
Dodatkowe zdjęcia 50zł/szt 50zł/szt 50 zł/szt  wydruk gratis

 

Kobieca Sesja Zdjęciowa „Odkryj w sobie Piękno” to najczęściej połączenie różnych rodzajów sesji od sesji portretowej poprzez sesje buduarowe, sesje sensualne  jak i artystyczne akty. Wybór zawsze należy do Ciebie, które wykonamy ujęcia oraz których będzie najwięcej. Sesje zdjęciowe najczęściej wykonuję w Krakowie w studiu. Natomiast także mogą to być sesje w apartamencie jak i sesje plenerowe.

Pamiętaj, że zawsze służę pomocą przy doborze strojów, pozowaniu jak i wyborze zdjęć. Zdjęcia w  pełnej rozdzielczości można obejrzeć i wybrać w studiu zaraz po sesji bądź w innym dogodnym terminie. Jeśli wolisz wybrać u siebie w domu, wówczas przesyłam drogą mailową miniaturki. Gotowe zdjęcia przekazuję w wersji elektronicznej w dwóch wersjach kolorystycznych (kolor + czarnobiałe) do 7 dni roboczych od momentu wybrania zdjęć.

Dodatkowo płatne (na życzenie):

Profesjonalny makijaż do sesji – 170zł płatne bezpośrednio Pani wizażystce
Eleganckie pudełeczko z wydrukowanymi zdjęciami na jedwabistym papierze w formacie 15x21cm:
– do Pakietu Perłowego: 69zł (6 wydruków)
– do Pakietu Szmaragdowego: 99zł (10 wydruków)
– do Pakietu Diamentowego: 120zł (15 wydruków)
Obróbka express: do 3 dni – 20zł/zdjęcie, do 24h – 30zł/zdjęcie
Dojazd na sesję plenerową poza Kraków bądź Wieliczkę – 1zł km

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej „Okryj w sobie piękno”?

Proszę potraktuj kobiecą sesję zdjęciową jak wymarzoną randkę! To równie ważne i ekscytujące wydarzenie. Zwłaszcza, że to randka z samą sobą czyli baaaardzo Wyjątkową Osobą! Zadbaj o detale. Skompletuj ubrania, możesz umówić się do kosmetyczni i fryzjera. Zrelaksuj się i wypocznij. W dniu sesji zachęcam, abyś skorzystała z usług wizażystki (można także w studiu bezpośrednio przed sesją). Jeśli wykonujesz makijaż samodzielnie pamiętaj, żeby był mocniejszy i bardziej wyrazisty niż na co dzień. Światło studyjne sprawia, że makijaż jest bardzo mało widoczny. Pamiętaj także, że jeśli nie czujesz się dobrze w makijażu i chciałabyś, abym ukazała Twoje naturalne piękno bez makijażu, także chętnie to zrobię.

Jakie ubrania zabrać na kobiecą sesję zdjęciową?

Zawsze najlepszym wyborem są te stroje, w których czujesz się w 100% sobą. Co nie oznacza, że nie będę Cię zachęcała do „małego” szaleństwa. O szczegółach porozmawiamy   planując sesję zdjęciową. Wówczas wspólnie ustalimy jaki styl będzie optymalny. Czy wybierzemy lekkie, zwiewne suknie, które świetnie się sprawdzą z wiatrem we włosach. Czy może bardziej odważną sukienkę i bieliznę, które podkreślą Twoją kobiecość i zmysłowość. A może jednak bardziej eleganckie(ale nie formalne) stroje? A może pełny obraz Ciebie to wszystkie opcje po trochu? Po naszej rozmowie wszystko będzie już jasne. Pamiętaj także, że zawsze możesz skorzystać z części strojów i dodatków dostępnych w studiu.

Z jakim wyprzedzeniem należy umawiać się na sesję zdjęciową?

Na sesję zdjęciową najlepiej umawiać się z około 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Natomiast jeśli chciałabyś wykonać sesję szybciej, od razu proszę Cię o kontakt telefoniczny. Zobaczymy co da się zrobić 🙂  Tel. 509-626-500.

 

 

Scroll Up