Odkryj w sobie piękno…

Sesje fotograficzne i coachingowe, które pomogą Ci budować i pielęgnować poczucie własnego piękna oraz czerpać radość z tego jaka jesteś!

Spotkałam i fotografowałam tysiące kobiet. Każda z nich była piękna, niezwykła, jedyna w swoim rodzaju. I wiecie co jest smutne?  Aż 80% z tych kobiet nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. Od około 1/3 kobiet, które przychodzą na sesję już na samym wstępie słyszę: jestem niefotogeniczna. Co czwarta kobieta zadaje pytanie w stylu „czy da się coś ze mną zrobić?” Od licznych kobiet słyszę, że nigdy w życiu nie czuły się piękne…

Jakbym miała podać jeden główny wniosek, który nasuwa mi się po 15 latach pracy z kobietami, byłby następujący:

Kobietom nie brakuje piękna,
kobietom brakuje radości z bycia sobą!

Tak. Sobą…
Taką jaka jesteś!
A uwierz mi, jesteś piękną kobietą.
Jesteś!!!
I nikt nigdy nie wmówi mi, że jest inaczej!

Jeśli kiedykolwiek poczujesz, że jesteś gotowa i chcesz odkryć w sobie piękno…. zapraszam…

Wiedz także, że jako fotograf i coach jestem nie tylko po to, aby pomóc Ci odkrywać i pielęgnować swoje piękno ale także wzmacniać poczucie pewności siebie i radości z bycia sobą.

Podczas sesji fotograficznych moim zadaniem jest wydobyć z Ciebie piękno, pomóc Ci otworzyć się na nie oraz je uwiecznić!
Natomiast podczas sesji coachingowych pragnę pomóc Ci zrozumieć swoją wyjątkowość, docenić ją i iść przez życie pewnie, z podniesioną głową, czerpiąc ogromną radość z tego jaka jesteś…

 

Najczęściej wybierane pakiety dla sesji fotograficznych
„Odkryj w sobie Piękno”
Szmaragdowy
Diamentowy
Czas trwania sesji 1,5h 2,5h
Ilość strojów do 5 strojów do 7 strojów
Ilość otrzymanych zdjęć 10 Wyjątkowych zdjęć 15 Wyjątkowych zdjęć
Miejsce sesji Studio Studio/plener /inne miejsce
Koszt sesji   890 zł 1190 zł
Dodatkowe zdjęcia 60zł/szt 60zł/szt
Najczęściej wybierane pakiety dla sesji coachingowych
„Odkryj w sobie Piękno”
Granatowy
Szafirowy
Czas trwania sesji 60-70 min 60-70 min
Ilość sesji 3 5
Częstotliwość sesji co 1 – 2 tygodnie co 1- 2 tygodnie
Miejsce sesji Studio/ on line Studio/ On line
Koszt pakietu  oferta promocyjna 650zł-40%=450zł  oferta promocyjna 1200zł – 40% = 720zł
Dodatkowa sesja 190zł 190zł

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE SESJI FOTOGRAFICZNYCH:

Kobieca Sesja Zdjęciowa „Odkryj w sobie Piękno” to najczęściej połączenie różnych rodzajów sesji od sesji portretowej poprzez sesje buduarowe, sesje sensualne  jak i artystyczne akty. Wybór zawsze należy do Ciebie, które wykonamy ujęcia oraz których będzie najwięcej. Sesje zdjęciowe najczęściej wykonuję w Krakowie w studiu. Natomiast także mogą to być sesje w apartamencie jak i sesje plenerowe.

Pamiętaj, że zawsze służę pomocą przy doborze strojów, pozowaniu jak i wyborze zdjęć. Zdjęcia w  pełnej rozdzielczości można obejrzeć i wybrać w studiu zaraz po sesji bądź w innym dogodnym terminie. Jeśli wolisz wybrać u siebie w domu, wówczas przesyłam drogą mailową miniaturki. Gotowe zdjęcia przekazuję w wersji elektronicznej w dwóch wersjach kolorystycznych (kolor + czarnobiałe) do 7 dni roboczych od momentu wybrania zdjęć.

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej „Okryj w sobie piękno”?

Proszę potraktuj kobiecą sesję zdjęciową jak wymarzoną randkę! To równie ważne i ekscytujące wydarzenie. Zwłaszcza, że to randka z samą sobą czyli baaaardzo Wyjątkową Osobą! Zadbaj o detale. Skompletuj ubrania, możesz umówić się do kosmetyczni i fryzjera. Zrelaksuj się i wypocznij. W dniu sesji zachęcam, abyś skorzystała z usług wizażystki (można także w studiu bezpośrednio przed sesją). Jeśli wykonujesz makijaż samodzielnie pamiętaj, żeby był mocniejszy i bardziej wyrazisty niż na co dzień. Światło studyjne sprawia, że makijaż jest bardzo mało widoczny. Pamiętaj także, że jeśli nie czujesz się dobrze w makijażu i chciałabyś, abym ukazała Twoje naturalne piękno bez makijażu, także chętnie to zrobię.

Jakie ubrania zabrać na kobiecą sesję zdjęciową?

Zawsze najlepszym wyborem są te stroje, w których czujesz się w 100% sobą. Co nie oznacza, że nie będę Cię zachęcała do „małego” szaleństwa. O szczegółach porozmawiamy  planując sesję zdjęciową. Wówczas wspólnie ustalimy jaki styl będzie optymalny. Czy wybierzemy lekkie, zwiewne suknie, które świetnie się sprawdzą z wiatrem we włosach… Czy może bardziej odważną sukienkę i bieliznę, które podkreślą Twoją kobiecość i zmysłowość… A może jednak bardziej eleganckie(ale nie formalne) stroje? A może pełny obraz Ciebie to wszystkie opcje po trochu? Po naszej rozmowie wszystko będzie już jasne. Pamiętaj także, że zawsze możesz skorzystać z części strojów i dodatków dostępnych w studiu.

 

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE SESJI COACHINGOWYCH:

Kiedy wybrać sesje coachingowe „Odkryj w sobie Piękno”:

– Jeśli dokucza Ci poczucie bycia gorszą
– albo brakuje Ci pewności siebie
– albo nie akceptujesz siebie w pełni
– albo chcesz lepiej radzić sobie z presją społeczną
– albo chcesz zrozumieć i docenić swoją wyjątkowość i indywidualny styl
– albo chcesz pracować nad budowaniem i pielęgnowaniem poczucia własnego piękna
– albo chcesz odkryć swoje piękno wewnętrzne
– chcesz zbudować pozytywny obraz siebie
– chcesz zadbać o siebie (w szeroko pojętym znaczeniu „dbania o siebie”)
– chcesz lepiej radzić sobie z negatywnymi przekonaniami o sobie
– chcesz czerpać zadowolenie i satysfakcję z bycia sobą
– chcesz odnaleźć swoje osobiste wzmacniacze poczucia piękna i pewności siebie

Jak często spotykamy się na sesjach coachingowych  „Odkryj w sobie Piękno”:

Najczęściej spotykamy się co tydzień, półtorej. Każda sesja coachingowa trwa 60-70min. Do pierwszej doliczamy około 20min, aby omówić wszelkie szczegóły sesji, sporządzić nasz wspólny kontrakt, ustalić to na czym najbardziej Ci zależy podczas sesji.

Niemniej jednak 🙂

Obiecuję, że każda nasza sesja będzie pełna wsparcia, zrozumienia i pozytywnej energii! Zapewniam bezpieczną przestrzeń, w której będziemy eksplorować Twoją niezwykłą podróż odkrywania piękna w sobie.

Daj sobie szansę na odkrycie prawdziwego piękna w sobie, takiego, jakiego jeszcze nie znałaś!
Scroll Up