Odkryj w sobie piękno…

Jesteś Piękną Kobietą!  Pamiętaj o tym!

Podczas sesji zdjęciowych spotkałam tysiące kobiet. I każda z nich była piękna, niezwykła, jedyna w swoim rodzaju. I wiecie co jest smutne?  Aż 80% z tych kobiet uważa zupełnie odwrotnie. Od około 1/3 kobiet, które przychodzą na sesję już na samym wstępie słyszę: jestem niefotogeniczna. Co czwarta kobieta zadaje pytanie w stylu „czy da się coś ze mną zrobić?” Od licznych kobiet słyszę, że nigdy w życiu nie czuły się piękne. A podczas wspólnego wybierania zdjęć dowiaduję się o kompleksach, na które w życiu bym nie wpadła.

To właśnie dlatego jedne z piękniejszych chwil w moim życiu, to te, podczas wyboru zdjęć, gdy słyszałam, że po raz pierwszy podobacie się samym sobie! A chwil, kiedy z łzami w oczach pytałyście: „to naprawdę ja?” nie zapomnę nigdy!

Moim zadaniem jest wydobyć z Ciebie piękno, pomóc Ci otworzyć się na nie oraz je uwiecznić!

W ramach sesji „odkryj w sobie piękno” zostają wykonane zdjęcia różnego typu (możesz łączyć dowolnie): portrety, zdjęcia w stylu glamour, zdjęcia w bieliźnie jak i subtelne akty.
Pakiety dedykowane dla tego charakteru sesji:
Perłowy
Szmaragdowy
Diamentowy
Brylant
Czas trwania sesji 1h 2h 3h 6-7h
Ilość strojów 2-3 stroje do 5 strojów do 7 strojów nieograniczona
Ilość teł studyjnych 1-2 tła 3-4 tła do 5 teł do 7 teł
Ilość otrzymanych zdjęć 7 Wyjątkowych Zdjęć 14 Wyjątkowych zdjęć 18 Wyjątkowych zdjęć 25 Wyjątkowych zdjęć
Miejsce sesji Studio/plener Studio/plener Studio/plener /inne miejsce Można łączyć dowolnie: Studio, plener, inne miejsce
Sposób przekazania zdjęć transfer (droga mailowa)/ płyta DVD transfer (droga mailowa)/ pen drive transfer (droga mailowa)/ pen drive transfer (droga mailowa)/ pen drive
Wydruki 18 wydruków 15×21 cm 25 wydruków 15×21 cm
Album Ekskluzywny album
Koszt sesji   450zł 690zł 890zł 1499zł
Dodatkowe zdjęcia 35zł/szt 35 zł/szt 35 zł/szt wydruk gratis 35 zł/szt  wydruk gratis

Pamiętaj, że zawsze służę pomocą przy doborze strojów, pozowaniu jak i wyborze zdjęć. Zdjęcia w  pełnej rozdzielczości można obejrzeć i wybrać w studiu zaraz po sesji bądź w innym dogodnym terminie. Jeśli wolisz wybrać u siebie w domu, wówczas przesyłam drogą mailową miniaturki.
Gotowe zdjęcia przekazuję do 7 dni roboczych od momentu wybrania zdjęć. Zdjęcia w wersji elektronicznej przekazuję w dwóch wersjach kolorystycznych kolor+ czarnobiałe/sepia.     Wydrukowane zdjęcia przekazuję w eleganckim pudełeczku.

Dodatkowo płatne (na życzenie):

Profesjonalny makijaż do sesji – 120zł płatne bezpośrednio Pani wizażystce
Eleganckie pudełeczko z wydrukowanymi zdjęciami na jedwabistym papierze w formacie 15x21cm:
– do Pakietu Perłowego: 49zł (7 wydruków)
– do Pakietu Szmaragdowego: 79zł (14 wydruków)
Obróbka express: do 3 dni – 10zł/zdjęcie, do 24h – 20zł/zdjęcie
Dojazd na sesję plenerową poza Kraków bądź Wieliczkę – 1zł km

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej „Okryj w sobie piękno”?

Proszę potraktuj sesję jak wymarzoną randkę! To równie ważne i ekscytujące wydarzenie. Zwłaszcza, że to randka z samą sobą czyli baaaardzo Wyjątkową Osobą! Zadbaj o detale. Skompletuj ubrania, możesz umówić się do kosmetyczni i fryzjera. Zrelaksuj się i wypocznij. W dniu sesji zachęcam, abyś skorzystała z usług wizażystki (można także w studiu bezpośrednio przed sesją). Jeśli wykonujesz makijaż samodzielnie pamiętaj, żeby był mocniejszy i bardziej wyrazisty niż na co dzień. Światło studyjne sprawia, że makijaż jest bardzo mało widoczny. Pamiętaj także, że jeśli nie czujesz się dobrze w makijażu i chciałabyś, abym ukazała Twoje naturalne piękno bez makijażu, także chętnie to zrobię.

Jakie ubrania zabrać na sesję zdjęciową?

Zawsze najlepszym wyborem są te stroje, w których czujesz się w 100% sobą. Co nie oznacza, że nie będę Cię zachęcała do „małego” szaleństwa. O szczegółach porozmawiamy   planując sesję zdjęciową. Wówczas wspólnie ustalimy jaki styl będzie optymalny. Czy wybierzemy lekkie, zwiewne suknie, które świetnie się sprawdzą z wiatrem we włosach. Czy może bardziej odważną sukienkę i bieliznę, które podkreślą Twoją kobiecość i zmysłowość. A może jednak bardziej eleganckie(ale nie formalne) stroje? A może pełny obraz Ciebie to wszystkie opcje po trochu? Po naszej rozmowie wszystko będzie już jasne. Pamiętaj także, że zawsze możesz skorzystać z części strojów i dodatków dostępnych w studiu.

Z jakim wyprzedzeniem należy umawiać się na sesję zdjęciową?

Na sesję zdjęciową najlepiej umawiać się z około 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Natomiast jeśli chciałabyś wykonać sesję szybciej, od razu proszę Cię o kontakt telefoniczny. Zobaczymy co da się zrobić 🙂  Tel. 509-626-500.

 

 

Scroll Up