Pamiątkowe portrety

Dla siebie bądź w prezencie…

Kobiece sesje portretowe to nie tylko piękna pamiątka, sesje portretowe są także świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zamieścić swoje zdjęcie, np. w mediach społecznościowych . Na sesję portretową możesz przyjść sama bądź zabrać ze sobą bliskie Ci osoby, np. przyjaciółkę czy siostrę. A może zechcecie zrobić kobiecy portret pokoleniowy (córka, mama, babcia) albo uwiecznić na wspólnej fotografii Waszą „babską“ ekipę także serdecznie zapraszam.

Pakiety dedykowane dla sesji portretowych:
Kryształowy
Perłowy
Szmaragdowy
Czas trwania sesji 20-30 min 50-60 min 1,5h
Ilość strojów 1-2 stroje 2-3 stroje do 5 strojów
Ilość otrzymanych zdjęć 3 Wyjątkowe zdjęcia 6 Wyjątkowych zdjęć 10 Wyjątkowych zdjęć
Miejsce sesji Studio Studio/plener Studio/plener
Koszt sesji 450 zł 690 zł 890 zł
Dodatkowe zdjęcia 60zł/szt 60zł/szt 60zł/szt

Zawsze służę pomocą przy doborze strojów, pozowaniu jak i wyborze zdjęć. Zdjęcia w  pełnej rozdzielczości można obejrzeć i wybrać w studiu zaraz po sesji bądź w innym dogodnym terminie. Jeśli wolisz wybrać u siebie w domu, wówczas przesyłam drogą mailową miniaturki.
Gotowe zdjęcia przekazuję w wersji elektronicznej w dwóch wersjach kolorystycznych (kolor + czarnobiałe) do 7 dni roboczych od momentu wybrania zdjęć.

Dodatkowo płatne (na życzenie):

Profesjonalny makijaż do sesji – 170zł płatne bezpośrednio Pani wizażystce
Eleganckie pudełeczko z wydrukowanymi zdjęciami na jedwabistym papierze w formacie 15x21cm:
– do Pakietu Perłowego: 69zł (6 wydruków)
– do Pakietu Szmaragdowego: 99zł (10 wydruków)
Obróbka express: do 3 dni – 20zł/zdjęcie, do 24h – 30zł/zdjęcie
Dojazd na sesję plenerową poza Kraków bądź Wieliczkę – 1zł km

Jak przygotować się do portretowej sesji zdjęciowej?


Ponieważ w roli głównej będzie twarz i oczy, postaraj się przybyć na sesję wypoczęta. Najlepiej abyśmy się spotkały w godzinach porannych bądź okołopołudniowych. Jeśli zechcesz podkreślić swoją urodę zachęcam do skorzystania na miejscu z usług Pani wizażystki. Jeśli wykonujesz makijaż samodzielnie pamiętaj żeby był mocniejszy i bardziej wyrazisty niż na co dzień. Światło studyjne sprawia, że makijaż jest bardzo mało widoczny.

Jakie ubrania zabrać na sesję portretową?

Przy sesjach portretowych świetnie sprawdzają się bluzki z odkrytymi ramionami albo kardigany i rozpinane swetry, w których można odkryć ramiona i pokazać odsłoniętą szyję. Idąc w drugą stronę, chcąc skupić uwagę głównie na twarzy i oczach bardzo dobrze sprawdzą się golfy. Najlepiej w ciemnej kolorystyce z bardzo długimi rękawami. Niemniej jednak dobrym wyborem także będą klasyczne ubrania. Ważne, aby nie miały świecących/odbijających światło elementów oraz drobnych wzorów, które interferują.

Z jakim wyprzedzeniem należy umawiać się na sesję zdjęciową?

Na sesję zdjęciową najlepiej umawiać się z około 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Natomiast jeśli chciałabyś wykonać sesję szybciej, od razu proszę Cię o kontakt telefoniczny. Zobaczymy co da się zrobić 🙂  Tel. 509-626-500.

Scroll Up