Sexi mama

Mamo, pamiętaj proszę, że oprócz tego, że jesteś MAMĄ jesteś też KOBIETĄ!

Piękną i zmysłową Kobietą!

 

Piękna i uśmiechnięta mama – to wymarzona mama każdego dziecka. Gdy Ty czujesz się piękna, cały ŚWIAT STAJE SIĘ PIĘKNIEJSZY. Chciałabym, abyś wiedziała, ze zasługujesz na to, aby chociaż przez chwilę zająć się tylko i wyłącznie sobą i aby jak to mówią mamy na sesji „Ktoś w końcu zajął się tylko mną”.

Bardzo często jest tak, że jak mama otrzyma sesję w prezencie, dzwoni do mnie umówić się na konkretny termin i pyta: „Czy mogę wykorzystać ten voucher jednak na sesję rodzinną?”  bo „samej to tak dziwnie”, „nie potrzebuję“, „po co mi samej zdjęcia?” No właśnie po co?

Po to, abyś znów spojrzała na siebie jak na sexowną dziewczynę. Tak! Piękną, uśmiechniętą, sexowną dziewczynę, która potrafi kokietować, która „ma tę moc”, ma moc przyciągania na siebie wzroku i moc uwodzenia. Co prawda obiektem uwodzenia będzie tylko obiektyw, niemniej jednak najważniejsze, żebyś przypomniała sobie jak to jest… Jak to jest wzniecić ogień poprzez jedną małą iskrę, która w Tobie drzemie a wydobędziemy ją na Twojej sesji zdjęciowej.  Jesteś fantastyczną mamą ale przede wszystkim Piękną Kobietą.

Pokaż to sobie!      Pokaż to partnerowi!      Pokaż to dzieciom!

W ramach sesji  dla mamy wykonujemy ujęcia różnego typu (możesz łączyć dowolnie): portrety, zdjęcia w stylu glamour, zdjęcia w bieliźnie jak i subtelne akty.

Pakiety dedykowane dla tego charakteru sesji:
Perłowy
Szmaragdowy
Diamentowy
Czas trwania sesji 50-60 min 1,5h 2,5h
Ilość strojów 2-3 stroje do 5 strojów do 7 strojów
Ilość otrzymanych zdjęć 6 Wyjątkowych zdjęć 10 Wyjątkowych zdjęć 15 Wyjątkowych zdjęć
Miejsce sesji Studio Studio/plener Studio/plener /inne miejsce
Koszt sesji 690zł 890zł 1190zł
 Dodatkowe zdjęcia 60zł/szt 60zł/szt 60 zł/szt

Pamiętaj, że zawsze także służę pomocą przy pozowaniu jak i wyborze zdjęć. Zdjęcia w  pełnej rozdzielczości można obejrzeć i wybrać w studiu zaraz po sesji bądź w innym dogodnym terminie. Jeśli wolisz wybrać u siebie w domu, wówczas przesyłam drogą mailową miniaturki.
Gotowe zdjęcia przekazuję w wersji elektronicznej w dwóch wersjach kolorystycznych (kolor + czarnobiałe) do 7 dni roboczych od momentu wybrania zdjęć.

Dodatkowo płatne (na życzenie):

Profesjonalny makijaż do sesji – 170zł płatne bezpośrednio Pani wizażystce
Eleganckie pudełeczko z wydrukowanymi zdjęciami na jedwabistym papierze w formacie 15x21cm:
– do Pakietu Perłowego: 69zł (6 wydruków)
– do Pakietu Szmaragdowego: 99zł (10 wydruków)
– do Pakietu Diamentowego: 120zł (15 wydruków)
Obróbka express: do 3 dni – 20zł/zdjęcie, do 24h – 30zł/zdjęcie
Dojazd na sesję plenerową poza Kraków bądź Wieliczkę – 1zł km

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej?

Chciałabym, abyś zapamiętała sesję jako piękną przygodę, podczas której będziesz mogła na chwilę pomyśleć tylko i wyłącznie o sobie. To będzie Twój czas. Czas relaksu ale także mam nadzieję dobrej zabawy. Zabierz kilka rzeczy i po prostu przyjdź. O nic więcej się nie martw. Jeśli zechcesz w dniu sesji umówię Cię do zaprzyjaźnionego fryzjera niedaleko studia. Możesz też skorzystać z usług wizażystki, która przyjedzie do studia i bezpośrednio przed sesją wykona dla Ciebie profesjonalny makijaż.

Jakie ubrania zabrać na sesję zdjęciową?

O szczegółach porozmawiamy  planując sesję zdjęciową. Chciałabym móc Cię nieco bliżej poznać, abym mogła zaproponować kilka opcji do wyboru.
Zależy mi, abyś podczas sesji poczuła się naprawdę Wyjątkowo. Jednocześnie rozumiem, że możesz nie mieć czasu na zastanawianie się co ze sobą zabrać, bieganie po sklepach i kompletowanie strojów. Dlatego proszę zadzwoń albo skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy i napisz kiedy mogę do Ciebie przedzwonić. Wybierzemy optymalną opcję, dzięki której pokażesz najlepszą wersję siebie przy niewielkim nakładzie czasu!

Z jakim wyprzedzeniem należy umawiać się na sesję zdjęciową?

 

Na sesję zdjęciową najlepiej umawiać się z około 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem.

Inne sesje

Oferuję również inne kobiece sesje zdjęciowe:

Scroll Up