ŚCIĄGA Z POZOWANIA – 49 POMYSŁÓW NA ZDJĘCIA BIZNESOWE

  • 10 kart (dokument pdf), na których znajdziesz 49 ZDJĘĆ ZE SPRAWDZONYMI POZAMI w Fotografii Biznesowej a tym samym 49 propozycji na kobiece zdjęcia biznesowe 
  • Ściąga zawiera także pozy z wykorzystaniem różnych akcesoriów
  • Pozy zarówno na siedząco jak i na stojąco

Idę do sklepu

ŚCIĄGA Z POZOWANIA-ZDJĘCIA BIZNESOWE jest to to ściąga dla ZARÓWNO DLA FOTOGRAFÓW JAK I DLA KAŻDEJ KOBIETY, KTÓRA CHCE DOBRZE PRZENTOWAĆ SIĘ NA SWOICH ZDJĘCIACH BIZNESOWYCH i zyskać profesjonalny wizerunek w swojej branży. Zawarte w niej pomysły na pozowanie pomogą osiągnąć pożądany efekt na zdjęciach, a także zwiększyć szansę na sukces w biznesie. Zdjęcia biznesowe są kluczowym elementem wizerunku zawodowego, stanowią naszą wizytówką i mają ogromne znaczenie w odbiorze naszej osoby. Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorczynią czy pracujesz w małej firmie czy w korporacji, mam nadzieję, iż ta ściąga pomoże Ci stworzyć wizerunek, który zrobi wrażenie na innych.

Poniżej w bonusie, odpowiedź na najczęściej pojawiające się pytanie dotyczące kobiecych zdjęć biznesowych:

Jakie stroje wybrać na kobiecą sesję biznesową?

Podczas wyboru ubrań na sesję biznesową, ważne jest, aby wybierać te stroje, w których czujemy się swobodnie i wygodnie. Stroje nie powinny krępować ruchów ani powodować dyskomfortu, który może wpłynąć na pewność siebie i jakość zdjęć. Dlatego należy wybrać stroje, które są dopasowane do figury i odpowiedniego rozmiaru. Za małe ubrania (zwłaszcza marynarki) źle układają się na ciele, co jest bardzo widoczne na zdjęciach.

Na sesjach biznesowych świetnie sprawdzają się koszule, marynarki, topy pod marynarki, spódnice ołówkowe, sukienki i kombinezony biznesowe, garsonki/garnitury, bluzki i eleganckie spodnie. Jeśli chodzi o kolorystykę nie ma zasady. Podczas sesji biznesowej bardzo dobrze prezentują się ubrania o kolorystyce stonowanej: szarości, granaty, błękit, grafit… Te kolory są uniwersalne i pasują do większości sesji biznesowych. Niemniej jednak, jeśli branża, w której pracujemy, pozwala na nieco więcej swobody i dobrze czujemy się w bardziej wyrazistych kolorach, takie też się sprawdzą! Kolor także pomaga nam w wyrażeniu siebie. Dlatego każda kobieta osobiście musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy woli wersję klasyczną czy w bardziej odważnej kolorystyce. Do zdjęć wybierajmy raczej ubrania jednobarwne. Szczególnie należy unikać świecących elementów oraz drobnych wzorów, kratek, prążków, które interferują i nie wyglądają dobrze zarówno na zdjęciach w wersji elektronicznej jak i w druku.

Buty do sesji biznesowych powinny przede wszystkim pasować do stroju, dobrze jeśli będą eleganckie jak i wygodne. Makijaż i fryzura także powinny być dopasowane do stroju.  Makijaż raczej subtelny, który podkreśli urodę, ale jednocześnie nie będzie zbyt krzykliwy i dominujący. Natomiast fryzura  do sesji biznesowej powinna być profesjonalna i schludna. Taka, która podkreśli nasze atuty, jednocześnie nie odwracając uwagi od naszej prezencji i ubioru.

Natomiast jakie pozy i ewentualnie jakie akcesoria świetnie sprawdzą się w fotografii biznesowej dowiesz się ze ściągi 🙂

Idę do sklepu

Scroll Up