Ściąga z Pozowania

  • 100 ZDJĘĆ ZE SPRAWDZONYMI POZAMI a tym samym 100 sprawdzonych propozycji na kobiece zdjęcia portretowe bądź sylwetkowe
  • Zdjęcia znajdują się na 24 karach (dokument pdf)
  • Pod każdym zdjęciem znajduje się krótki opis/wskazówka na co zwrócić szczególną uwagę
  • Ściąga zawiera pozy na stojąco i siedząco, zarówno całej sylwetki jak i bliższe kadry
  • Modelka ubrana jest w obcisłe body, które pomaga w dokładnym odwzorowaniu pozy
  • DODATKOWO OSOBNO OTRZYMUJESZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z KART W FORMACIE JPG, aby móc samodzielnie wybrać, które narzędzie będzie dla Ciebie bardziej optymalne w pracy (karty z pozami czy bezpośrednio konkretne zdjęcia)

Idę do sklepu

Ściąga z pozowania jest tak naprawdę DLA KAŻDEGO! Natomiast w szczególności:

  1. DLA FOTOGRAFÓW

Ściąga to must-have dla każdego fotografa, który chce ułatwić sobie pracę z modelem i skupić na tworzeniu pięknych zdjęć. Jest to cała gama Inspiracji oraz praktyczna pomoc w komunikowaniu się z modelem w precyzyjnym odzwierciedleniu danej pozy i uzyskania zamierzonego zdjęcia. Dla początkujących fotografów ściąga jest także świetnym narzędziem, które pomaga nabrać pewności siebie w prowadzeniu sesji. Stanowi źródło pomysłów na kreatywne pozowanie. Pomaga zdobyć nowe umiejętności i rozwinąć swój warsztat.

Idę do sklepu

  1. DLA MODELEK

Zaskocz współpracującego ze sobą fotografa całą gamą póz, które będziesz wykonywać jedna po drugiej. Ze ściągą w prosty sposób możesz wszystkie przećwiczyć. Możesz także wybrać kilkadziesiąt swoich ulubionych, w których czujesz się najlepiej i mieć zawsze ze sobą w formie ściągi „kieszonkowej” na telefonie bądź wydrukowane w wersji papierowej.
Osobom, które dopiero zaczynają przygodę z modelingiem ściąga pomaga poczuć się pewnie przed obiektywem! Jest bardzo pomocna w ułożeniu ciała. Dzięki temu, że widzisz konkretne przykłady, możesz w łatwy sposób naśladować pozy i uzyskać atrakcyjny wygląd na zdjęciach. Pobierz ściągę i od razu zacznij pozować jak profesjonalistka! 

Idę do sklepu

  1. DLA INFLUENCERÓW i osób, które często publikują zdjęcia w social mediach.

Ściąga z pozowania pomaga w uzyskaniu ciekawych i zróżnicowanych ujęć. Dzięki temu, że widzisz różne przykłady, możesz eksperymentować z różnymi pozami i pozytywnie wpływać na atrakcyjność swoich zdjęć. Mam nadzieję, że ściąga i Tobie pomoże sprawić, aby każde Twoje zdjęcie było olśniewającym i porywającym hitem😊!

Idę do sklepu

  1. DLA AMATORÓW / miłośników fotografii

Nie wiesz, jak pozować na zdjęciach? Ściąga z pozowania pomoże Ci w uzyskaniu ciekawych i atrakcyjnych ujęć. Nauczysz się, jak ułożyć sylwetkę, ręce, nogi aby wyglądać  atrakcyjnie na zdjęciach. Możesz przećwiczyć pozowanie w zaciszu domowym i wybrać te najbardziej atrakcyjne pozy dla siebie. Gdy nabierzesz wprawy, pozowanie już nigdy nie będzie dla Ciebie trudne i przerażające 😊

Idę do sklepu

Śmiało! Wybieraj ulubione pozy, eksperymentuj, baw się… korzystaj do woli ze swojej ściągi!

A jeśli i Tobie pomoże, proszę daj znać, będzie mi niezmiernie miło!

Scroll Up