Od Kobiety, dla Kobiet i dzięki Kobietom!

Miło mi powitać Cię na stronie www, która w całości poświęcona jest Kobietom, a dokładniej Kobiecym Sesjom Zdjęciowym. Bardzo cieszę się, że tutaj jesteś.  Nazywam się Edyta Szalacha. Od ponad 10 lat fotografuję ludzi. Te sesje, które dają mi największa radość to zdecydowanie Kobiece Sesje Zdjęciowe. I w tym miejscu chciałam bardzo podziękować wszystkim Kobietom, które były u mnie na sesji zdjęciowej! To dzięki Wam miałam okazję przeżyć tysiące fantastycznych godzin! To dzięki Wam utwierdziłam się w przekonaniu, że to co robię ma sens! To dzięki Wam zrozumiałam, że moim największym marzeniem jest sprawić, aby każda Kobieta czuła się piękna! To dzięki Wam dowiedziałam się jakie jest to ważne! I to dzięki Wam powstała ta strona. Dziekuję!!!
Zachęcam Cię do dołączenia do grupy fantastycznych kobiet na https://www.facebook.com/groups/kobiecesesje do polubienia fanpage’a https://www.facebook.com/KobieceSesjeStudioEdith/ oraz śledzenia https://www.instagram.com/kobiecesesje/

Z mojej strony obiecuję, że zrobię wszystko, aby się doskonalić i robić coraz lepiej to co kocham robić najbardziej na świecie czyli kobiece sesje zdjęciowe.

Edith

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up