Dlaczego powstała strona www.kobiecesesje.pl

„Pani Edyto, chciałabym mieć choć jedno ładne zdjęcie…”
„Moim marzeniem jest chociaż raz w życiu poczuć się ładna…”

Gdy otrzymuję od Was takie wiadomości, wzruszam się. Świadomość, że są kobiety, które nie czują się piękne zawsze mnie smuciła. Natomiast myśl, że są kobiety, które nigdy w życiu, ani przez chwilę nie czuły się ładne, dotykała mnie szczególnie głęboko. Muszę przyznać szczerze, że czasem po otrzymaniu od Was podobnych „zapytań o sesję” płakałam ze wzruszenia. Myślałam: „Jak to jest możliwe? Ani przez chwilę? Nigdy?”… A jednak to jest możliwe. O czym przekonałam się nie na jednej sesji. Spotkałam kobiety, którym nikt nigdy nie powiedział, że są ładne. Poznałam kobiety, które nienawidzą swojego odbicia w lustrze, które mają mnóstwo kompleksów już od samego dzieciństwa.

Dlatego bardzo cieszyłam się z powyższych wiadomości. Wiedziałam, że jak przyjedziecie, jak się spotkamy… to już będzie dobrze. I tak się działo. Często słyszałam od Was, że macie pierwszy raz w życiu zdjęcia, na których podobacie się samym sobie. To zawsze są dla mnie piękne chwile. A chwil, kiedy ze łzami w oczach (przy przeglądaniu i wyborze zdjęć) pytałyście” To naprawdę ja?”- nie zapomnę nigdy!

Cieszyłam się. Pomogłam. Byłam usatysfakcjonowana.
Ale do pewnego momentu…

Do momentu, kiedy usłyszałam na jednej z sesji, że Pani chciała do mnie przyjść już 4-5 lat temu ale się bardzo wstydziła siebie i sie nie odważyła. Uznała, że się po prostu nie nadaje. I gdyby nie otrzymany na urodziny voucher na sesję , pewnie nigdy byśmy sie nie spotkały.

Wtedy zdałam sobie sprawę, że takich kobiet może być więcej, że tylko niewielka część z tych kobiet odważy się i napisze. I wtedy myśl „O nie! Co z pozostałymi kobietami? Muszę coś zrobić. Muszę jakoś dotrzeć to tych pięknych kobiet, które nie wiedzą bądź nie czują się piękne i przez to uważają, że im nie wypada przyjść na sesję!”

I tak powstała strona www.kobiecesesje.pl

Moją intencją było rozwiać wszelkie wątpliwości i przekazać wszystkim kobietom, które mają marzenie o swojej pięknej sesji zdjęciowej ale jednocześnie mają ogromne obawy, że czekam i serdecznie zapraszam.

Chciałam w jednym miejscu nie tylko przybliżyć jak przebiegają sesje fotograficzne i jak się przygotować, ale przede wszystkim stworzyć ofertę, w której każda kobieta będzie mogła znaleźć coś dla siebie. I nawet jeśli nie uda się wybrać z 7 propozycji tematycznych, to jest jeszcze „pakiet szyty na miarę”, czyli oferta przygotowana pod daną osobę.

Pamiętaj, że jestem po to, aby udowodnić Ci, że jesteś Piękna. Bo jesteś! I nikt nigdy nie wmówi mi, że jest inaczej! A jeśli Twoim Marzeniem jest Twoja Piękna Sesja Zdjęciowa, to moim Marzeniem jest spełnić Twoje Marzenie!

Edyta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up