Kobiece sesje zdjęciowe – Odkryj w sobie Piękno!

Moje Drogie, niejednokrotnie pierwszym zdaniem jakie wypowiadacie po przyjściu na sesję zdjęciową jest: „od razu mówię, że jestem niefotogeniczna”. Tak często słyszę od Was o Waszych kompleksach. Tak wiele z Was nie czuje się Pięknymi…
Dlaczego?
Bo już tak dawno tego nie słyszałyście albo nikt nigdy Wam tego nie powiedział?
Bo wmawiacie sobie przeróżne „głupotki” na temat swojego wyglądu?
Bo w natłoku codziennych trosk i obowiązków zapomniałyście o swojej kobiecości?
Bo nie wierzycie w siebie?
Bo w swoich głowach macie tylko jeden kanon piękna, w który się nie wpisujecie?
Bo sugerujecie się obrazem pięknej kobiety narzuconym przez media, (często do osiągnięcia jedynie przy pomocy skalpela i silikonu) jako jedynym właściwym?
Bo już dawno zapomniałyście o sobie jako Kobiecie, częściej definiujecie się ,np. jako mama?
Bo przecież: „jestem za gruba”, „jestem za chuda”, „mam za małe piersi, „mam za duże piersi”, „mam za dużą pupę”, „nie mam w ogóle pupy”, „jestem za niska”, „jestem za wysoka”, „mam za długi nos”, „mam cellulit”, „nie mam talii”, „mam nieproporcjonalne biodra do talii”, „mam odstające uszy”, „mam za małe oczy”, „mam wyłupiaste oczy”, „mam krzywy podbródek”, „mam za wąskie usta”, „za szerokie ramiona” i dziesiątki innych kompleksów!

A nawet jeśli jesteś niska, nawet jeśli chciałabyś zrzucić kilka kilogramów ale Ci nie wychodzi, nawet jeśli masz małe piersi bądź odstające uszy. To co z tego???!!!

Czy to jest powód, abyś czuła się brzydka? Wiesz, że to co Tobie nie podoba się w sobie dla innych może być piękne, kręcące, sexowne, w sam raz? Przecież PIĘKNO nie ma rozmiarów, bo każdemu podoba się coś innego.

Moja Droga, jesteś Piękna! Zechciej w to uwierzyć!

Możesz mieć gorsze chwile, możesz czuć się zagubiona, możesz nie pamiętać o swoim Pięknie, możesz swoją kobiecość zatracić gdzieś w nawale codziennych obowiązków. Ba! Możesz nawet zaprzeczać swojemu Pięknu. Ale to i tak nie zmienia faktu, że jesteś Piękna! Bo jesteś!

Zamiast wyszukiwać w sobie tego, co Ci się nie podoba, skup się na tym co Ci się podoba a jeśli nie potrafisz sobie odpowiedzieć na pytanie, co masz w sobie najpiękniejsze, to serdecznie zapraszam Cię na kobieca sesję zdjęciową „Odkryj w sobie piękno”.https://kobiecesesje.pl/odkryj-w-sobie-piekno/

Podczas takiej sesji fotograficznej moim zadaniem jest pomóc Ci na nowo odkryć w sobie piękno, pomóc Ci otworzyć się na nie oraz je uwiecznić. Po to właśnie jestem. Aby Ci przypomnieć jaka jesteś Piękna!

Edyta

I pamiętaj, zdrowe poczucie własnego PIĘKNA ma moc. Podobnie jak poczucie własnej wartości. Jeśli jesteś atrakcyjna w swoich oczach, wzrasta Twoja atrakcyjność w oczach innych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up