Sesje zdjęciowe – akty artystyczne

Nie ukrywam, że dla mnie najpiękniejsze kobiece zdjęcia to bezapelacyjnie kobiece akty. Uwielbiam tą grę światła i cienia, która sprawia, że w każdym zdjęciu rodzi się pewna tajemnica. Uwielbiam możliwość nadawania zdjęciom charakteru bardziej zmysłowego bądź bardziej subtelnego w zależności od ustawień światła. I w końcu uwielbiam w kobiecych aktach to, że każde zdjęcie ma w sobie zarazem moc, tajemnicę i magię!

Bo przecież każda KOBIETA ma w sobie MOC, TAJEMNICĘ i MAGIĘ!

Czyż nie?! Myślę, iż trudno się z tym nie zgodzić.

Jak sama nazwa wskazuje, wykonuję akty artystyczne, czyli zdjęcia bardzo subtelne, sensualne i delikatne. W dodatku najczęściej z punktowym oświetleniem, aby jeszcze bardziej nadać zdjęciom charakter intymny. Sama decydujesz na ile chcesz być widoczna na zdjęciu. Szczegóły takie jak to, czy chcesz, aby był widoczny tylko Twój zarys, tylko Twój cień, czy chcesz, aby była widoczna twarz itp. możemy ustalić zarówno przed sesją jak i w jej trakcie.

Bardzo często jest tak, że chcecie, np. powiesić swój piękny akt u siebie w domu, ale nie koniecznie chcecie, aby odwiedzające Was osoby wiedziały, że to właśnie Wy 🙂 Ale są też oczywiście Panie, które mówią „wolę, aby było widać, że to ja”.

Jeśli chodzi o akty, sesja przebiega nieco wolniej niż pozostałe rodzaje zdjęć, właśnie ze względu na „zabawę” światłem i cieniem. Dzięki temu jest też bardziej klimatycznie, sesja odbywa się raczej w półmroku 😉 jedynie z punktowym oświetleniem.

Bardzo ważne przy aktach jest to, abyś w danym dniu co sesja, nie ubierała obciskającej bielizny, szczególnie stanika. Podobnie wszelkich ubrań, które mogą odbić się na ciele, np. pasek u spodni, skarpety ze ściągaczem itp.

Ważne jest też, abyś myśląc o aktach miała na uwadze swoją opaleniznę. I nie chodzi o to, że musisz być pięknie opalana, ale o to, aby skóra była mniej więcej w tym samym odcieniu na całym ciele. Przy obróbce nie zawsze da się wyrównać kolor skóry (zwłaszcza przy zdjęciach z grą światła i cienia).

Portfolio z aktami znajdziesz tutaj: https://kobiecesesje.pl/aktyartystyczne
natomiast pakiety dedykowane do aktów, tutaj: https://kobiecesesje.pl/akty/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll Up